Brak ostrzeżeń.   -   Brak ostrzeżeń pogodowych

Naklejki Pogodowe

Naklejki z pogodą

Zapraszam do wklejenia/dodanie naklejek z pogodą na swojej stronie internetowej. Jeśli zaczniesz używać naklejek, proszę daj mi znać. Dziękuję.
Naklejki pogodowe to kawałek kodu/skryptu, który można umieścić na dowolnej stronie internetowej. Wyświetlają one aktualne warunki pogodowe z mojej strony internetowej.

1. Banner 468X60Skopiuj i wklej ten kod w miejsce, gdzie chcesz aby pojawiła się taka naklejka z pogodą na twojej stronie:

<a href="http://pogoda-smolec.pl/" target="_blank">
<img src="http://pogoda-smolec.pl/banner/wxgraphic.php?type=banner" alt="Pogoda-Smolec" name="Banner" width="460" height="60" border="0"></a> 

2. Avatar 100x100Skopiuj i wklej ten kod w miejsce, gdzie chcesz aby pojawiła się taka naklejka z pogodą na twojej stronie:

<a href="http://pogoda-smolec.pl/" target="_blank">
<img src="http://pogoda-smolec.pl/banner/wxgraphic.php?type=avatar" alt="Pogoda-Smolec" name="Avatar" width="100" height="100" border="0"></a> 

3. DuĹźy Banner 500x80Skopiuj i wklej ten kod w miejsce, gdzie chcesz aby pojawiła się taka naklejka z pogodą na twojej stronie:

<a href="http://pogoda-smolec.pl/" target="_blank">
<img src="http://pogoda-smolec.pl/banner/wxgraphic.php?type=banner_big" alt="Pogoda-Smolec" name="BannerBig" width="500" height="80" border="0"></a> 

4. Avatar 150x150Skopiuj i wklej ten kod w miejsce, gdzie chcesz aby pojawiła się taka naklejka z pogodą na twojej stronie:

<a href="http://pogoda-smolec.pl/" target="_blank">
<img src="http://pogoda-smolec.pl/banner/wxgraphic.php" alt="Pogoda-Smolec" name="Avatar" width="150" height="150" border="0"></a>